Alanında en iyi donanımlarla donatılmış Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ile eşyalarınız güvenle ve hızlı taşınır.

Bursa evden eve taşımacılık ve nakliyat hizmetinde kullandığımız özel donanımlı evden eve nakliyat araçlarının ve eşya taşıma işleminde kullandığımız asansörlü nakliyat araçlarının gerçek resimlerini ve asansörlü taşıma hizmeti verdiğimiz çalışma anlarının fotoğraflarını görebilirsiniz.

Firmamız tamamı kendi öz sermayesine ait

16 HG 859 – 16 HG 361 – 16HG 662 – 16 AB 338

Plakalı nakliyat kamyonları ile Bursa evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Araçları Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan nakliyat kamyonlarının kasaları ev eşyası taşımaya uygun olmalıdır. Firmamız ev eşyası dışında başka bir malzeme taşımadığı için kamyon kasalarını özel sipariş vererek yaptırmaktadır.

Evden eve nakliyat için özel hazırlanan bu kasalarda soğuktan ve sıcaktan korumak için izolasyon malzemeleri kullanılmaktadır, yine bu kasalarda en ön kısımda sabit kapalı elbise dolabı bulunmaktadır.

Asansörlü nakliyat araçları nasıl olmalıdır?

Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan ev eşyası taşıyan bu kamyonların süspansiyon sisteminin yumuşak olması gerekmektedir, bu evden eve araçları fabrika çıkışı 15-20 ton yük taşıma için tasarlanmıştır, fabrika çıkışı bu araçlar kullanılırsa ev eşyalarınız sarsıntıdan dolayı hasar görebilir.

Nilüfer nakliyat olarak yeni bir araç hizmete soktuğumuzda ilk iş olarak bu kamyonların süspansiyon sistemini ev eşyası taşımaya uygun hale getirip ev eşyalarınıza zarar vermeden evden eve taşımacılık hizmeti vermektir.

Araçlarımızı kasa tabanları ahşap malzeme ile kaplıdır bu da ev eşyalarınızın temiz ve hasarsız taşınmasına yardımcı olmaktadır.

YUKARI